מגוון מבצעים במחירים מטריפים ומשלוח מהיר עד הבית!
בלוג רנה

קישוטים ליום העצמאות 73 וכל האביזרים שאתם באמת צריכים

קישוטים ליום העצמאות ה-73 למדינת ישראל, המאורע המרגש אוטוטו מגיע. כן, כבר שבעה עשורים וקצת שאנחנו חוגגים את עצמאות המדינה, אחרי ההכרזה החגיגית ב-1948. ההורים שלנו אולי עוד זוכרים את חגיגות העצמאות הקלאסיות מהעבר, וחלק מההורים שלהם בטח זוכרים גם את המילים המרגשות של דוד בן גוריון בעת שהכריז על הקמת מדינה חדשה.

ב-14 באפריל השנה זה שוב יקרה. טקס הדלקת המשואות ייפתח בהר הרצל, כדי לציין את יום העצמאות ה-73 למדינת ישראל. החגיגות יהיו בסימן אחווה ישראלית, ומדליקי המשואות יהיו אזרחים ואזרחיות המסמלים אחדות. בקיצור, כאלו שפעלו לאחד את הציבורים השונים בישראל.

אחרי שנה שקטה יחסית, ומופעים וירטואלים מצומצמים, מחכים לנו ביום העצמאות 2021 מופעי ענק מרהיבים. בינינו? זה מגיע לנו ביושר. אחרי מה שחווינו לאחר התפרצות נגיף הקורונה בחודש מרץ הקודם, זה הזמן לחגוג כמו פעם.

למחרת ממתין לנו יום שלם של חגיגות. על ההחלטה איפה לחגוג יש לכם עוד זמן מה לחשוב. זכרו שהקורונה עדיין לא עזבה אותנו לגמרי. כך שיהיו את אלו שיעדיפו לקיים את החגיגות בבית, ולצפות בזיקוקים מהמרפסת. אלו יהיו בעיקר האנשים שחוששים יותר מהשפעת הנגיף, וגם אלו שעדיין לא החלימו או התחסנו. אלו שהתחסנו או החלימו יעדיפו בעיקר לחגוג בחוץ. זה יהיה בעיקר בפארקים השונים שייפתחו השנה שוב, לאחר הסגרים הממושכים של השנה שעברה.

יום העצמאות 2021 – בבית או בחוץ?

כדי לעשות את ההחלטה לגבי חגיגה בחוץ או בבית קלה יותר, הפרדנו את האפשרויות לשתי חלקים מרכזיים, הראשונה היא חגיגה בבית, השניה היא חגיגה בחוץ, איך כמה למה ומתי, הכל במאמר הבא.

יום העצמאות בבית

אתם מסוג האנשים שמעדיפים לשמור על מרחק ועל משנה זהירות נוסף, לאור התפרצות נגיף הקורונה? זה בסדר גמור. אחרי סגרים ומגבלות שונות במשך השנה האחרונה, יש סיכוי גדול שכבר התרגלנו לזה. אחרי הכל, אין כמו בבית, עם המשפחה.

אז מה עושים בחגיגת יום העצמאות בבית? ובכן, יש לא מעט דברים שאתם יכולים לעשות. התחלה טובה זה פיקניק במרפסת, כמיטב המסורת המוכרת לכם גם מהפארקים. פשוט העבירו את כל הפרוצדורה היישר למרפסת.

ומה לגבי ציוד ליום העצמאות? אמנם כשאתם חוגגים את יום ה-73 למדינת ישראל בבית, אתם לא יכולים לעשות שימוש בספריי שלג או בספריי חוטים, אבל בהחלט אתם יכולים לקשט את המרפסת או הבית בדגל יום העצמאות, ובשרשרת דגלים חגיגית.

יום העצמאות בחוץ

יום העצמאות 2021 מסמל עבורנו את היציאה לחופשי שוב, אחרי המגבלות שהוטלו עלינו בשנה שעברה. השנה האחרונה הייתה מספיק קשה לכם, ואין סיכוי שאתם שורדים עוד חג בבית? זה בסדר גמור לצאת לחגוג בפארק, כדי לשאוף אוויר טוב אחרי הסגרים הארוכים ולצפות בקישוטים ליום העצמאות מושקעים מבית היוצר של העיר שבא אתם גרים.

אחרי ההחלטה לצאת לחגוג בפארק, כדי לדעת מה עליכם לעשות בפועל, אתם צריכים קודם להחליט מי מצטרף אליכם לחגיגה. אם אלו הילדים הקטנים, החגיגה צריכה להיות בהתאם. אם מדובר בנערים מתבגרים, או בני המשפחה המבוגרים, גם כאן החגיגה צריכה להיות בהתאם.

ואם כבר הזכרנו ספריי שלג, קחו בחשבון גם את הרובה עצמו שניתן להרכיב עליו ולהתיז את הספריי למרחקים בצורה קלה וסופר מהנה, בשביל הילדים זו חוויה של פעם בשנה ועכשיו ניתן להגשים להם פנטזיה בעלות של כמה שקלים בודדים בלבד, בנוסף שימו לב שעם השנים הספריי שלג נהיה הרבה יותר בטוח לשימוש והיום הוא בטוח לשימוש ב 100% עם תקנים לייבוא מאוד מורכבים ומחמירים על מנת שהילדים יוכלו להינות וההורים לא יצטרכו להחסיר נשימה.

לחגוג בחוץ עם הילדים

הילדים הקטנים איתכם, ופיקניק הוא חלק מהתכנון? חשוב שאחד מההורים ישהה עם הילדים הרחק מהאש וממוקד ההכנות. זה ימנע לכם כאבי ראש, וגם סכנות מיותרות. כך תוכלו גם לשבת ולהכין את הפיקניק בראש שקט, ובלי רעשי רקע והפרעות.

ברשימת הציוד ליום העצמאות, לצד מנגל, מפת פיקניק ומחצלת, אל תשכחו להצטייד בקישוטים ליום העצמאות כדוגמת שרשרת דגלים מעוצבת עם דגלוני ישראל. הדגלונים יסמנו גם את הטריטוריה המשפחתית, לצד החוגגים הנוספים שמן הסתם ימלאו את הפארק בהמוניהם.

כשמדובר בפיקניק, שימו לב לדאוג לסגירת הדלת המפרידה בין המרפסת לבית. דאגו גם לנתב את העשן לכיוון הנגדי מזה של חדרי הבית, בכל זאת אנחנו לא רוצים לחנוק מישהו (:

אנו ממליצים לשלב ציוד פיקניק משלים להשלים את החוויה ולמקסם אותה, גם עבורכם ובעיקר עבור הילדים, ניתן לפרוס מפת פיקניק מעוצבת עם טקסטורת משבצות בצבעים כחול ולבן או אדום ולבן על הדשא ולערוך עליה סעודה כהילכתה.

כדאי כמובן לבחור בצבע הכחול שיותר ממחיש את אווירת החג החגיגית ואת העצמאות של מדינת ישראל, אל כל שאר הקישוטים ליום העצמאות המסורתיים תוסיפו סלסלת פיקניק מלאה בפירות העונה, מאפים ועוגות מתאימות לחגיגה כהילכתה.

במקרה של ילדים קטנים, חשוב גם לבחור פארק קרוב לבית. ולא רק, דאגו גם לבחור בכזה שיש בו פעילויות שיתאימו לגילים שלהם. אנחנו לא רוצים שהם ישתעממו, ויתחילו לנג’ס לנו באמצע החגיגות שהם רוצים הביתה. אם הילדים מאבדים קצת סבלנות, חלקו להם זוהרים ליום העצמאות. הם יהיו מאושרים עד השמיים המחשיכים, סמכו עלינו.

לחגוג בחוץ עם הבוגרים

הילדים שלכם עברו מזמן את גיל הילדות? שאר בני המשפחה המבוגרים רוצים להצטרף אליכם לחגיגות יום העצמאות 2021? הידד, איזה כיף. אל תהססו לבחור בפארק אהוב ומועדף, כך שהקרבה לבית לא תהיה הפרמטר החשוב.

פרטים חשובים יותר, שעליהם אנחנו ממליצים הם שטח הפארק, רמת הטיפוח, העומס, וכמובן האפשרות לקיים בו ארוחה או פיקניק חגיגי מבלי להצטרך להעירך שבועות מראש.

כשהקיטיטוס גדולים, אתם בדרך כלל תערבו אותם בהחלטות. בכל מקרה, רצוי שתצטיידו בציוד ליום העצמאות, כדי להפוך את החגיגה לשמחה של ממש ואם אתם בקטע של השקעה קצת יותר גדולה הוספת קישוטים ליום העצמאות כודגמת דגל ישראל יהפכו את המאורע לקצת יותר ממיוחד.

אם חשבתם על פטיש גדול ומתנפח, אז כדאי שתחשבו שוב. ספריי שלג הוא מלך החגיגות הבלתי מעורער של אביזרים ליום העצמאות. מדובר בנוזל מוקצף הניתז ממיכל ייעודי, ומעלה חיוך ולחץ בו-זמנית אצל כל מי שנתקל בו. רכשו מספר מיכלים כאלו לילדים, ותנו להם להשתעשע איתם. רק כמובן, דאגו שלא להתיז לעבר הפנים. לצד ספריי השלג המוכר והאהוב, תופס לו מקום של כבוד ספריי החוטים. ספריי חוטים דומה מעט לספריי שלג, רק שהוא מתיז לכל עבר חוטים צבעוניים. זהו מוצר משעשע שיתפוס את תשומת הלב של כל הנערים למשך החגיגה כולה.

החושך יורד על הפארק? זה הזמן להוציא את הזוהרים ליום העצמאות, ולהשוויץ בהם לעיני כולם. לצד דגל יום העצמאות, פלייליסט שירי ארץ ישראל נוסטלגיים, ואוכל טוב, חגיגת יום העצמאות 2021 שלכם לא נראתה טוב יותר מעולם.

ֻ

בלוג רנה

ברוכים הבאים לבלוג הכי שמח במזרח התיכון!

כאן תוכלו לקבל את כל המידע שאתם באמת צריכים על חתונות, אירועים, ימי הולדת ואירוח במקסימום סטייל ובמינימום תקציב, תוכן סופר איכותי וממוקד מבית היבואן.

חיפוש בבלוג

חדשים באתר רנה

עקבו אחרינו בפייסבוק

עמוד החתונות

חדשים באתר קיטיטוס

עקבו אחרינו בפייסבוק

עמוד יום הולדת
צ’אט עם נציג אונלייןשאל שאלהמענה אנושי
מ- 10:00
צ'אט עם נציג

לפני שמרימים את הטלפון ניתן לחסוך זמן רב ולהתכתב עם נציג מטעמנו שזמין לענות לכם על כל שאלה
לחץ לשיחה עם נציג אנושי עכשיו סגור כעת

שירות לקוחות

לקוח קיים? שיחת ווטסאפ עם נציג בכל פניה בנוגע להזמנתך בקליק במספר 051-260-7868 (:
09:30-16:30 ימים א-ה

מכירות

אנחנו נשמח לדבר איתכם, אל תשאירו בבטן וחייגו 1700-707-737
שעות פעילות המוקד: ימים א’-ה’ בשעות 16:30 - 09:30

עדיין אין לך משתמש באתר? לחץ להרשמה

תהליך הרשמה מהיר ופשוט באמצעות קבלת מסרון לפלאפון
מגוון הטבות ללקוחותינו ומצטרפים חדשים

מיד עם סיום ההרשמה נשלח אליך הודעת סמס עם סיסמת התחברות לחשבונך.
רשום כבר? לחץ לכניסה

תהליך הרשמה מהיר ופשוט באמצעות קבלת מסרון לפלאפון
מגוון הטבות ללקוחותינו ומצטרפים חדשים

צ'אט עם נציג בווטסאפ